Najczęściej zadawane pytania

PYTANIA DOTYCZĄCE WYZWANIA

– Czym różni się wariant VIP od grupowego?

Oba warianty składają się z takich samych treści oraz uprawniają do używania Forum. Wariant VIP zapewnia dodatkowo moje indywidualne wsparcie podczas trwania całego Wyzwania m.in. sprawdzam wszystkie wypowiedzi i prace pisemne i odsyłam poprawione wersje. Osoby z wariantu grupowego nie otrzymują poprawionych prac – na cotygodniowym live’ach omawiam po prostu najczęściej popełniane błędy.

– Wybrałam zły poziom. Co mam zrobić?

Przez pierwsze 3 dni Wyzwania istnieje możliwość zmiany poziomu i wariantu. Jeśli masz taką potrzebę napisz do mnie.

PYTANIA DOTYCZĄCE KURSÓW

Kupiłam kurs, ale nie widzę go w Panelu. Gdzie go znajdę?

Kurs jest dostępny w Panelu na mojej platformie do nauki języka włoskiego, gdzie obecnie się znajdujesz 🙂 Aby rozpocząć naukę wystarczy zalogować się i wybrać z listy zakupiony kurs. Znajdziesz tam wszystkie przygotowane przeze mnie materiały.

W Panelu na stronie Po Prostu Włoski znajdziesz:

  • listę Twoich zamówień w sklepie na stronie poprostuwloski.pl/sklep
  • dostęp do produktów elektronicznych takich jak ebooki, gotowe lekcje, zeszyty ćwiczeń oraz nagrania szkoleń
  • darmowe materiały, które udostępniach w ramach bloga lub Newslettera.
Czy kursy są w formie książki?

Nie, kursy na tej platformie są interaktywne; książki i ebooki znajdziesz tutaj.

Jak mogę pobrać kurs?

Kurs jest w formie on-line i nie można go pobrać całości na swoje urządzenie. Jednak część treści teoretycznych oraz ćwiczeń przygotowałam także w formie plików pdf, które możesz pobrać i wydrukować.

Co dostaję kupując kurs?

Zawartość poszczególnych kursów może być różna. Najczęściej są to nagrania wideo, pliki pdf oraz teksty i zadania interaktywne do wykonania bezpośrednio na platformie. Szczegółowe informacje znajdziesz w opisie konkretnego kursu.

– W jaki sposób mogę zapłacić za kurs?

Płatności za kursy obsługiwane są przez system PayU, który umożliwia różnego typu metody płatności, m.in. płatność przelewem lub kartą płatniczą

Czy mogę zapłacić za kurs w euro?

Można zrobić to na dwa sposoby:

Czy mogę otrzymać fakturę na zakup kursu?

Oczywiście, istnieje możliwość otrzymania faktury (bez VAT) – wystarczy zaznaczyć tę opcję podczas składania zamówienia.

PYTANIA OGÓLNE

Czy i jak można wgrać swoje zdjęcie profilowe?

Zdjęcie można wgrać na 2 sposoby:

  • Pierwszy sposób: należy założyć konto na stronie https://pl.gravatar.com/ na tego samego maila, jaki użyłeś do Twojego konta na platformie. Następnie po rejestracji, w edycji profilu, trzeba wgrać swoje zdjęcie profilowe. Po kilku minutach zdjęcie będzie widoczne na Twoim koncie na platformie kursyppw.pl.
    Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest to, że zdjęcie będzie widoczne globalnie. Co to znaczy? Nasza platforma stworzona jest na systemie WordPress i np. jeśli gdziekolwiek indziej masz utworzone konto klienta (np. w jakimś sklepie internetowym, który też działa w oparciu o WordPressa), to utworzenie takiego Gravatara spowoduje, że w każdym takim koncie będzie widoczne wybrane przez Ciebie zdjęcie (nie tylko u nas).
  •  Drugi sposób: możesz przesłać zdjęcie do nas i nasz administrator ustawi to zdjęcie w ustawieniach Twojego profilu, ale wówczas będzie to widoczne tylko w obrębie tej platformy.
Scroll to Top