Wyzwanie 3 tygodnie z włoskim 2020 – letnia reedycja (poziom A2/B1, wariant grupowy)

Status
Tylko dla Klubowiczów
Cena
149 zł

Specjalnie dla tych, których zabrakło

Po dużym sukcesie II edycji Wyzwania, która odbyło się na przełomie stycznia i lutego 2020 postanowiłam uruchomić jego letnią reedycję. Dzięki temu osoby, które nie brały udziału w edycji zimowej mają szansę nadrobić zaległości 🙂 Treści będą w 100% pokrywały się z tym, co przerabiali uczestnicy z zimowej edycji.

Na czym polega wyzwanie?

To nie jest zwykłe szkolenie. Przez 21 dni uczymy się wspólnie języka włoskiego na poziomie średnio-zaawansowanym. Zasada jest prosta: codziennie poświęcamy na naukę co najmniej 15 minut! Tu nie chodzi tylko o zadania do zrobienia, ale też materiały na ćwiczenie słuchu oraz możliwość doskonalenia mowy i słownictwa . Jeżeli myślisz o nauce włoskiego, to wyzwanie jest dla Ciebie.
Chcę Ci pokazać, że to jest możliwe a “brak czasu” to tylko wymówka.

Dołączając do tego kursu otrzymujesz:

 • dostęp do materiałów
 • dostęp do grupy wsparcia wewnątrz platformy (interakcja z innymi uczestnikami)
 • dostęp do zamkniętej klasy na stronie Quizlet (fiszki i ćwiczenia z możliwością rozszerzania zestawów o własne słowa i wyrażenia)
 • dostęp do zamkniętego pokoju webinarowego (podczas wyzwania będą 3 spotkania na żywo, podczas których będę omawiała najczęściej popełniane błędy z danego tygodnia oraz odpowiem na ewentualne pytania).

Jeżeli chcesz mieć dodatkowo moje indywidualne wsparcie wykup wariant VIP.

Wyzwanie rusza 20 lipca, a do 23 lipca możesz zmienić wariant lub zrezygnować z uczestnictwa i odzyskać pieniądze, które wpłaciłeś.

1 opinia w “Wyzwanie 3 tygodnie z włoskim 2020 – letnia reedycja (poziom A2/B1, wariant grupowy)”

 1. Maria Koszałka

  Bardzo się cieszę , że zdecydowałam się wziąć udział w wyzwaniu 3 tygodnie z włoskim.
  Ze zniecierpliwieniem czekałam na nowe zadania, niektóre bardzo mnie zaskoczyły, pozytywnie oczywiście 🙂
  W moim przypadku sprawdza się uczenie na własnych błędach, pomyłka czasami bardzo podstawowa zostaje w pamięci na dłużej.
  Proste i jasne wyjaśnienia Pauliny w powiązaniu z regułą ( o istnieniu, której czasami nawet nie miałam pojęcia ;), pozwoliło mi usystematyzować niektóre zasady rządzące językiem włoskim.
  Dziękuję Paulina 🙂
  Już teraz zapisuję się na kolejne wyzwanie 🙂
  Maria

Dodaj komentarz

Scroll to Top