Wyzwanie 3 tygodnie z włoskim 2020 – letnia reedycja (poziom podstawowy, wariant grupowy)

Status
Tylko dla Klubowiczów
Cena
149 zł

Specjalnie dla tych, których zabrakło

Po dużym sukcesie II edycji Wyzwania, która odbyło się na przełomie stycznia i lutego 2020 postanowiłam uruchomić jego letnią reedycję. Dzięki temu osoby, które nie brały udziału w edycji zimowej mają szansę nadrobić zaległości 🙂 Treści będą w 100% pokrywały się z tym, co przerabiali uczestnicy z zimowej edycji.

Na czym polega wyzwanie?

To nie jest zwykłe szkolenie. Przez 21 dni uczymy się wspólnie języka włoskiego na poziomie podstawowym (A1). Zasada jest prosta: codziennie poświęcamy na naukę co najmniej 15 minut! Tu nie chodzi tylko o zadania do zrobienia, ale też materiały na ćwiczenie słuchu oraz możliwość doskonalenia mowy i słownictwa. Jeżeli myślisz o nauce włoskiego, to wyzwanie jest dla Ciebie.
Chcę Ci pokazać, że to jest możliwe a”brak czasu” to tylko wymówka.

Dołączając do tego kursu otrzymujesz:

  • dostęp do materiałów
  • dostęp do grupy wsparcia wewnątrz platformy (interakcje z innymi uczestnikami)
  • dostęp do zamkniętej klasy na stronie Quizlet (fiszki i ćwiczenia z możliwością rozszerzania zestawów o własne słowa i wyrażenia)
  • dostęp do zamkniętego pokoju webinarowego (podczas wyzwania będą 3 spotkania na żywo, podczas których będę omawiała najczęściej popełniane błędy z danego tygodnia oraz odpowiem na ewentualne pytania).

Jeżeli chcesz mieć dodatkowo moje indywidualne wsparcie wykup wariant VIP.

Wyzwanie rusza 20 lipca, a do 23 lipca możesz zmienić wariant lub zrezygnować z uczestnictwa i odzyskać pieniądze, które wpłaciłeś.

Dodaj komentarz

Scroll to Top