Wyzwanie 3 tygodnie z włoskim 2020 – letnia reedycja (poziom podstawowy, wariant grupowy)

Current Status
Not Enrolled
Price
149 zł
Get Started

Specjalnie dla tych, których zabrakło

Po dużym sukcesie II edycji Wyzwania, która odbyło się na przełomie stycznia i lutego 2020 postanowiłam uruchomić jego letnią reedycję. Dzięki temu osoby, które nie brały udziału w edycji zimowej mają szansę nadrobić zaległości 🙂 Treści będą w 100% pokrywały się z tym, co przerabiali uczestnicy z zimowej edycji.

Na czym polega wyzwanie?

To nie jest zwykłe szkolenie. Przez 21 dni uczymy się wspólnie języka włoskiego na poziomie podstawowym (A1). Zasada jest prosta: codziennie poświęcamy na naukę co najmniej 15 minut! Tu nie chodzi tylko o zadania do zrobienia, ale też materiały na ćwiczenie słuchu oraz możliwość doskonalenia mowy i słownictwa. Jeżeli myślisz o nauce włoskiego, to wyzwanie jest dla Ciebie.
Chcę Ci pokazać, że to jest możliwe a”brak czasu” to tylko wymówka.

Dołączając do tego kursu otrzymujesz:

  • dostęp do materiałów
  • dostęp do grupy wsparcia wewnątrz platformy (interakcje z innymi uczestnikami)
  • dostęp do zamkniętej klasy na stronie Quizlet (fiszki i ćwiczenia z możliwością rozszerzania zestawów o własne słowa i wyrażenia)
  • dostęp do zamkniętego pokoju webinarowego (podczas wyzwania będą 3 spotkania na żywo, podczas których będę omawiała najczęściej popełniane błędy z danego tygodnia oraz odpowiem na ewentualne pytania).

Jeżeli chcesz mieć dodatkowo moje indywidualne wsparcie wykup wariant VIP.

Wyzwanie rusza 20 lipca, a do 23 lipca możesz zmienić wariant lub zrezygnować z uczestnictwa i odzyskać pieniądze, które wpłaciłeś.

Dodaj komentarz

Przewiń do góry