Wyzwanie – 3 tygodnie z włoskim (poziom A2/B1, wariant GRUPOWY)

Status
Tylko dla Klubowiczów
Cena
Wewnętrzny
Zacznij
This kurs is currently closed

Na czym polega wyzwanie?

To nie jest zwykłe szkolenie. Przez 21 dni uczymy się wspólnie języka włoskiego na poziomie średnio-zaawansowanym. Zasada jest prosta: codziennie poświęcamy na naukę co najmniej 15 minut! Tu nie chodzi tylko o zadania do zrobienia, ale też materiały na ćwiczenie słuchu oraz możliwość doskonalenia mowy i słownictwa . Jeżeli myślisz o nauce włoskiego, to wyzwanie jest dla Ciebie.
Chcę Ci pokazać, że to jest możliwe a “brak czasu” to tylko wymówka.

Dołączając do tego kursu decydujesz się na wariant grupowy, który zawiera:

 • dostęp do materiałów
 • dostęp do grupy wsparcia wewnątrz platformy (możliwość interakcji z innymi uczestnikami)
 • dostęp do zamkniętej klasy na stronie Quizlet ( fiszki i ćwiczenia z możliwością rozszerzania zestawów o własne słowa i wyrażenia )
 • dostęp do zamkniętego pokoju webinarowego (podczas wyzwania będą 3 spotkania na żywo, podczas których będę omawiała najczęściej popełniane błędy z danego tygodnia oraz odpowiem na ewentualne pytania).

Jeżeli chcesz mieć dostęp tylko do materiałów lub mieć dodatkowo moje indywidualne wsparcie wykup jeden z pozostałych wariantów.

Wyzwanie rusza 20 stycznia, a do 23 stycznia możesz zmienić wariant lub zrezygnować z uczestnictwa i odzyskać pieniądze, które wpłaciłeś.

7 opinii w “Wyzwanie – 3 tygodnie z włoskim (poziom A2/B1, wariant GRUPOWY)”

 1. Brałam udział w wyzwaniu “3 tygodnie z włoskim” na poziomie A2 – B1. Muszę, albo raczej z całą stanowczością chcę przyznać, że żałuję, że już dziś ostatni dzień wyzwania. Każdy kolejny dzień to było z mojej strony oczekiwanie na to, co przygotowała dla nas Paulina. Materiały zawsze były dopracowane, odpowiednio dostosowane do poziomu grupy. W razie potrzeby mogliśmy liczyć na wyjaśnienie, radę. Dodatkowo na webinarze omawiane były popełniane przez nas błędy. Ale nie po to, żeby je wytykać czy podkreślać, ale po to, żeby wyjaśnić jak można dany błąd poprawić i na co należy zwrócić uwagę.
  Przykro mi, że wyzwanie się już kończy. Ale z pewnością zmotywuje mnie do tego, żeby poświęcić czas na systematyczną naukę języka.
  Paulino, widać, że to co robisz robisz z sercem i pełnym zaangażowaniem. Grazie mile ☺️

 2. Natalia Kowalska

  Wyzwanie ” 3 tyg z włoskim” było dla mnie prawdziwą przygodą. Można powiedzieć ze baaaardzo wciągającą, codzienne zadania od Pauliny stały się wręcz nawykiem. To pokazuje ze zawsze znajdzie się chociażby 15 min dziennie na włoski i nie ma wymówek!:)
  Zadania były przygotowane ze starannością, codziennie podchodziłam do wyzwania z przyjemnością. Bardzo dużo się nauczyłam i na pewno nie jest to moje ostatnie spotkanie z Pauliną.
  Paulinka to co robisz jest naprawdę super, dziękuję Ci za Twoje zaangażowanie!
  Grazie!!!

 3. Jolanta Wideł

  To już koniec? Niemożliwe!
  Paulina grazie di cuore 😍
  To było super doświadczenie. Ta nutka niepewności, co też dzisiaj będzie 😉 Codziennie zaraz po 6 sprawdzałam co na mnie czeka. Potem niecierpliwie w pracy, by móc zająć się zadaniem.
  Ciekawy dobór materiałów, fajnie zróżnicowany. Żałuję tylko, że nie zawsze miałam czas by pisać więcej na forum. I dziękuję za quizlet 🙂
  Pozdrawiam Cię Paulinko i mam nadzieję na kolejne inicjatywy 🙂

 4. Tomasz Jagielo

  Tak , to była bardzo fajna przygoda. Co dzień rano inne ciekawe zadanie , które były tak przgotowane że “lekcje odrabiało ” się z przyjemnością 😀 . Uczestniczyłem w wariancie grupowym i troszkę mi brakowało że tak powiem “sprawdzenia pracy domowej ” i poprawiania błędów . Ale to nie kurs nauki języka tylko Wyzwanie 😀 !

  1. sporo błędów omawiałam właśnie podczas webinarów – oglądałeś je?
   Niestety indywidualne poprawki każdej wypowiedzi musiałam ograniczyć tylko dla osób z wariantów VIP bo było Was bardzo dużo i nie dałabym rady wszystkim każdego błędu poprawić :/

Dodaj komentarz

Scroll to Top