Wyzwanie – 3 tygodnie z włoskim (poziom podstawowy – wariant VIP)

Status
Tylko dla Klubowiczów
Cena
Wewnętrzny
Zacznij
This kurs is currently closed

Na czym polega wyzwanie?

To nie jest zwykłe szkolenie. Przez 21 dni uczymy się wspólnie języka włoskiego na poziomie podstawowym (A1). Zasada jest prosta: codziennie poświęcamy na naukę co najmniej 15 minut! Tu nie chodzi tylko o zadania do zrobienia, ale też materiały na ćwiczenie słuchu oraz możliwość doskonalenia mowy i słownictwa . Jeżeli myślisz o nauce włoskiego, to wyzwanie jest dla Ciebie.
Chcę Ci pokazać, że to jest możliwe a “brak czasu” to tylko wymówka.

Dołączając do tego kursu decydujesz się na wariant VIP, który zawiera:

  • dostęp do materiałów
  • dostęp do grupy wsparcia wewnątrz platformy (możliwość interakcji z innymi uczestnikami)
  • dostęp do zamkniętej klasy na stronie Quizlet (fiszki i ćwiczenia z możliwością rozszerzania zestawów o własne słowa i wyrażenia)
  • dostęp do zamkniętego pokoju webinarowego (podczas wyzwania będą 3 spotkania na żywo, podczas których będę omawiała najczęściej popełniane błędy z danego tygodnia oraz odpowiem na ewentualne pytania)
  • moje indywidualne wsparcie (na platformie lub mailowo).

Wyzwanie rusza 20 stycznia, a do 23 stycznia możesz zmienić wariant lub zrezygnować z uczestnictwa i odzyskać pieniądze, które wpłaciłeś.

1 opinia w “Wyzwanie – 3 tygodnie z włoskim (poziom podstawowy – wariant VIP)”

  1. Przez te trzy tygodnie Wyzwania mocno zanurzona byłam w w języku włoskim, każdego dnia zaraz po przebudzeniu, pierwsze co robiłam to zaglądałam na pocztę, żeby przeczytać il nuovo bollettino od @poprostuwloski. Te trzy tygodnie były dla mnie naprawdę Wyzwaniem, które spowodowało, że stałam się pilną uczennicą, która codziennie siadała do lekcji. Niektóre zadania kosztowały mnie sporo wysiłku, popełniałam błędy, ale była też satysfakcja z dobrze wykonanych ćwiczeń, podobało mi się takie przeplatanie zadań trudnych z prostszymi. Z przyjemnością uczestniczyłam też w Webinarach, podsumowujących nasze postępy, najczęściej popełniane błędy, to było fajne miejsce gdzie na nasze wątpliwości, otrzymywaliśmy odrazu odpowiedź.
    WYZWANIE „Trzy tygodnie z włoskim”, zleciało mi, jak z bicza trzasnął i chciałabym, aby jeszcze trwało, a najlepiej wydłużyło o kolejne trzy tygodnie .
    Bożena

Dodaj komentarz

Scroll to Top