Zaimki i przymiotniki dzierżawcze

Status
Tylko dla Klubowiczów
Cena
59 zł

Podczas tego kursu dowiesz się jak poprawnie powinny być używane w języku włoskim zaimki i przymiotniki dzierżawcze, czyli mio, tuo, suo, itd. Oczywiście teoria to jedno, ale Ciebie powinna interesować przede wszystkim praktyka – to nie będzie tylko wykład, ale też możliwość przećwiczenia tego tematu na bieżąco podczas kursu.
W każdym module jest wytłumaczenie teorii (w formie wideo z dostępną transkrypcją w pdf) oraz ćwiczenia, które na bieżąco pozwolą Ci upewnić się czy temat jest dla Ciebie zrozumiały.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zachęcam Cię obejrzenie krótkiego nagrania 🙂


5 opinii w “Zaimki i przymiotniki dzierżawcze”

 1. Rzeczywiście jest tak, że uczyłam się małymi kroczkami przechodząc przez kolejne moduły składające się na obszerne, jak się okazało dla mnie, zagadnienie gramatyczne- “Zaimki i przymiotniki dzierżawcze”.
  Wybór kursu okazał się bardzo potrzebny i wiele rozjaśnił mi w głowie, choć przed przystąpieniem do kursu wydawało mi się, że zagadnienie nie wymaga zgłębienia, nic bardziej błędnego.
  Opanowanie wiedzy z modułu poprzedniego warunkuje przejście do następnego. Podział materiału na małe porcje, sprawił, że nie pogubiłam się w obszernym zagadnieniu gramatycznym. Przez kolejne dni przysiadałam najpierw do zapoznania się z teorią, a potem do ćwiczeń rozwiązywanych na ekranie laptopa, w formie interaktywnej i odrazu sprawdzałam błędy, karty pracy na pdf- ie pobierałam do powtórek i wyeliminowania błędów.
  Podobało mi się, że w każdym module lektorka stosuje różne narzędzia do nauki języka, są nagrania video i zapisana wiedza teoretyczna, ma się wrażenie stałego kontaktu z lektorką, nawet jak nie ma jej obok nas.

  Bożena Baran

   1. Izabela Prabucka

    Calym module z zaimkami dzierżawczymi m tak naprawde tu się zetknełam z nim bo jak probuje rozmawiać i pisać po włosku to nie do końca zwracałam na to uwage ,wiem że musze nad tym wiecej popracować

Dodaj komentarz

Scroll to Top