Moduł 0 – forum

W ramach kursu stworzyłam dedykowane forum, do którego dostęp mają jedynie osoby zapisane na kurs. Jest to przede wszystkim miejsce spotkania i rozmowy – śmiało możesz się podzielić swoją opinią, zasięgnąć od innych rady lub po prostu poznać nowych ludzi 🙂 Tylko od Ciebie zależy czy będzie to narzędzie pomocne dla Ciebie czy tylko dodatkowy „bonus” z którego nie skorzystasz.

Dodawanie komentarzy w forum na platformie nie wyróżnia się niczym szczególnym od tego, co na pewno znasz już z innych stron internetowych. Aby zamieścić komentarz należy wejść do modułu forum, wybrać odpowiedni wątek i temat. Po wejściu do wątku widzimy listę opublikowanych komentarzy, na końcu której znajdziemy miejsce na dodanie nowego komentarza. W pierwszej kolejności krótko zatytułuj swoją wiadomość a następnie całą zawartość umieść w polu „Treść”. Jeśli chcesz możesz też dodać tagi do swojego komentarza.  

Zwróć uwagę, że w miejscu tworzenia treści komentarza jest dostępny panel z mini-narzędziownikiem. Znajdziesz tam m.in. dodatkowe opcje wyróżnienia tekstu. Możesz śmiało ich używać, tylko pamiętaj o zdrowym rozsądku – komentarz przede wszystkim ma być czytelny 😉 Wszystkie opcje narzędziownika zostały opisane na obrazku.

Opublikowałeś swój komentarz, jednak chciałbyś w Nim coś zmienić? Nie martw się – możesz go szybko edytować 😉 Opcję tą znajdziesz w menu dostępnym w okienku Twojego komentarza ( w prawym górnym rogu). Zwróć też uwagę na opcję „Odpowiedz” – użyj jej jeśli chcesz odnieść się do konkretnego komentarza.

Forum jest już dostępne, więc wszystko co tutaj opisałam możesz przetestować w praktyce, do czego Cię gorąco zachęcam 🙂

Scroll to Top