Vocaroo – Opis i informacje techniczne Copy

Ciao!

Zapraszam Cię do zapoznania się z opisem kolejnego narzędzia, z którego będziesz prawdopodobnie korzystać, czyli Vocaroo. Jest to bardzo prosty system, który pozwala na udostępnianie nagrań audio. Nie musisz zakładać konta ani podawać swoich danych, wystarczy wejść na stronę https://vocaroo.com/ i skorzystać z możliwości, które oferuje system.

Nagranie audio na stronie

Aby przygotować nagranie potrzebne do Wyzwania na stronie internetowej wystarczy kliknąć mikrofon widoczny na ekranie oraz wyrazić zgodę w przeglądarce na korzystanie z Twojego mikrofonu.

Gotowe – możesz nagrywać 😊 W celu zakończenia nagrania należy kliknąć przycisk „Stop” (można też zatrzymać nagrywanie używając pauzy).

Po zakończeniu nagrywania możesz je odsłuchać i sprawdzić czy jakość nagrania jest odpowiednia. Jeśli coś trzeba poprawić wystarczy kliknąć przycisk ze strzałką, który automatycznie rozpoczyna nowe nagranie (poprzednie zostanie nim zastąpione).

Aby udostępnić to nagranie należy wybrać opcję „Save & Share”.

Kopiujemy uzyskany link i wklejamy w odpowiednim miejscu na platformie.

Dodanie pliku audio z komputera

Jeśli wolisz nagrywanie audio w programach komputerowych lub na telefonie – nie ma problemu. Wystarczy, że na stronie Vocaroo wybierzesz opcję „Upload”, wybierzesz nagranie z listy i gotowe 😊

Możesz je odsłuchać po umieszczeniu na stronie aby sprawdzić, czy wszystko wczytało się poprawnie. Jeśli coś się nie zgadza wystarczy wybrać opcję „Upload another” i dodać nowy plik.

Teraz wystarczy tylko skopiować link i umieścić go na platformie.

Scroll to Top