Pierwszy webinar

Oglądasz 6 odpowiedzi wątku
 • Autor
  Wpisy
  • #28222
   Paulina Kania
   Opiekun forum

   Ciao! Zgodnie z planem w weekend powinien odbyć się pierwszy webinar. To będzie spotkanie w zamkniętym pokoju (do którego oczywiście dostaniecie linka). Myślałam żeby z Wami spotkać się w niedzielę o godzinie 15 – co Wy na to? Pasuje, nie pasuje? A może wolicie na tygodniu albo jakoś inaczej? Dajcie znać. Możecie też umieszczać w tym wątku ewentualne pytania, coś co chcecie abym na tym spotkaniu wytłumaczyła.

   Uprzedzając pytania – jeśli nie będzie Cię na żywo to nic się nie stanie, nic nie stracisz. Dostaniesz nagranie.
   Ale pytam o Wasze dostępności po fajniej jest gdy wiem, że nie mówię sama do siebie 🙂

  • #28260
   Katarzyna
   Uczestnik

   Niedziela o 15 – dla mnie OK 🙂
   Pozdrawiam ! Kasia

  • #28267

   Mam nadzieję, że nic mi nie przeszkodzi w niedzielę. Ale nie wiem czy będę wiedziała co i jak, bo na razie to mnie technicznie przerasta.
   Pozdrawiam! Magdalena

  • #28366
   Paulina Kania
   Opiekun forum

   Macie jakieś pytania? O czym chcecie żebym pomówiła na webinarze? 🙂

  • #28379
   Klaudia
   Uczestnik

   Ja niestety w niedzielę o 15 będę pracować, także obejrzę nagranie, w razie pytań będę się kontaktować 🙂

   • #28390
    Paulina Kania
    Opiekun forum

    Klaudia, miałaś jakieś trudności podczas tego pierwszego tygodnia? Chcesz żebym poruszyła jakiś konkretny temat na tym spotkaniu?

  • #28401
   Klaudia
   Uczestnik

   Myślę, że jak do tej pory wszystko jest jasne. Przerobiłam trochę lekcji w aplikacjach do nauki języków jeszcze przed wyzwaniem, także tydzień pierwszy nie sprawiał mi większych problemów. Chciałabym jednak wrócić do dnia 5 i napisać kilka zdań, żebym mogła dostać od Ciebie informacje zwrotną. Mam nadzieję, że jutro uda mi się to zrobić.
   Jeśli chodzi o webinar – kiedy już zobaczę jak wyglądał pierwszy, łatwiej będzie mi powiedzieć czego mogłabym potrzebować przy kolejnych 🙂

  • #28443
   Klaudia
   Uczestnik

   Ok, więc wracając do tematu maili. Chodzi mi wyłącznie o te pliki, które na platformie są w opcji ‘pobierz’. Jako, że nie używam komputera, a drukarka mi się tylko marzy, to każdy taki plik pdf wysyłam sobie mailem, żeby móc później wydrukować. I w ten sposób mam np. 4 maile o tytule ‘dzień x’. Po prostu łatwiej byłoby mi wejść w maila od Ciebie, wydrukować wszystkie potrzebne pliki i wrócić do lekcji na platformie. Ale to jest wyłącznie kwestia mojej wygody, więc jeśli jest to dla Ciebie utrudnienie to nie ma sprawy. Dobrze radziłam sobie do tej pory, więc dalej też nie będzie problemu 🙂

Oglądasz 6 odpowiedzi wątku
 • Forum ‘Pytania ogólne’ jest zamknięte dla nowych tematów i odpowiedzi.
Przewiń do góry